کیان

کیان جان تا این لحظه 9 سال و 11 ماه و 10 روز سن دارد

آنچه گذشت...

سلام گل همیشه بهارمhttp://www.sheklakveblag.blogfa.com پريسا دنياي شكلك ها

هر روز گرمای زندگیمان را بیشتر از روز پیش می کنی.

هر روز در کنارت بچه می شوم و بچگی می کنم.

هر روز پایه های عشق و محبت را در دلم مستحکم تر می کنی.

و من ،هر روزی که می گذره ببیشتر به خودم می بالم از این که پسر مهربون و باهوشی مثل شما دارم .

عاشقانه و با تمام وجودم دوستت دارم سمبل زندگی ام

می خوام از کارای جدیدت بنویسم عزیزم.البته بعضیاشم خیلی جدید نیستن ولی خوب من فراموش کردم برات بنویسم.

تا شعر اتل متل رو برات می خونیم شما سریع میشینی و با دستای کوچولوت رو پاهات می زنی و یه چیزایی زیر لب می گی.

یه چندتایی از اعضای بدنت رو می شناسی،مثلا:وقتی می گم دستات کو؟دستات رو یا تو هوا می چرخونی یا دست می زنی.ازت می پرسم چشمات کو؟؟چشمای خوشملت رو بهم می زنی ،منم که انقده ذوق می کنم و قربون صدقت می رم ، تو هم از شادی من از ته دل می خندیپریسا دنیای شکلک ها http://www.sheklakveblag.blogfa.com/.وقتی می پرسم پاهات کو؟؟می گیریشون بالا نفسم.وقتی می گم زبون کیان کو؟؟فوری زبون کوچولوت رو تا نصفه در میاری(با عرض معذرت از دوستان)

خیلی دوست داری راه بری چون همش می ایستی و یکی دو قدم نرفته می خوری زمین.الهی بمیرم انقدر می خوری زمین پاهات کبود شده.heart broken emoticon

 تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

هفته پیش شما یه حساسیت پوستی گرفته بودی و یه چند جا از بدنت جوشای ریز بهم پیوسته زده بود.بردمت دکتر پوست گفت:به پوشک حساسیت پیدا کردی بعدم یه پماد ساختگی تجویز کرد و گفت:شما رو نباید پوشک کنم و خلاصه کلی دردسر دیگه که ترجیح میدم ننویسم......

خدا روشکر که الان جاشون محو شده و شما بهتر شدی عزیزم ولی نمی دونی من وبابا چقدر غصه خوردیم

خیلی چیزا رو با اشاره بهمون می فهمونی.

وقتی میبرم بشورمت ،خودت می گی جیش و جیش می کنی (خوانندگان عزیز باید ببخشین که رک نوشتم).

عاشق بوسیدناتم،تا بهت می گم کیان مامان و بوس کن فوری میای و لبات رو می چسبونی به لپم و بوس آبدارم می کنی .بیشتر هم من و بابا رو می بوسی خیلی کم پیش میاد بقیه رو ببوسی.

هر وقتم که بهت می گم کیان ماهی شو ،لبای کوچولوت رو میدی تو لپت و ماهی کوچولو مامان میشی.

تازگیا اگه هر جایی از اعضای بدنت به چیزی بخوره و دردت بیاد،اول یه کوچولو گریه می کنی بعد میای دست منو می گیری و به محل حادثه اشاره می کنی و بهم می گی: دَق دَق(یعنی دعواش کن )وقتی این کار رو انجام میدم کلی خوشحال می شی و ذوق می کنی پریسا دنیای شکلک ها http://www.sheklakveblag.blogfa.com/.آخه وروجک من شما خودت مقصری چرا اینا باید دَق بشن؟؟؟

یه یک ماهی هست که وقتی می خوای خاله زهرا رو صدا کنی بهش می گی: دَدا.خیلیم از این طوری صدا کردنش لذت می بری عمرم.

وقتیم تشنه باشی یا به شیشه ات اشاره می کنی یا می گی :آب

عکسایی که تو این پست گذاشتم رو با کلی ترفند ازت گرفتیم.آخه تا دوربین یا مبایل می بینی فوری میای سمتشون و نمی ذاری ازت عکس بندازیم.

عاشق خندیدنای از ته دلتم

اینجام حواست پیش عروسکا بود بابا یواشکی ازت عکس گرفت.

پسر نازم از کودکیت لذت ببر و قدر لحظه،لحظه هایش را بدان


تاریخ : 26 آذر 1392 - 07:01 | توسط : مامان کیان | بازدید : 2648 | موضوع : وبلاگ | 63 نظر

کنجکاو در همه زمینه ها

به چشمانه مهربانه تو می نویسم خاطرات زیبای کودکیت را

تا بدانی که محبت و مهربانی را در چشمان با محبتت آموختم و با تو آغاز کردم.

به پاکی چشمانت قسم که تا ابد دوستت دارم .

سلام آروم جونم

از هفته پیش سه شنبه شروع کنم چون بابا طبق معمول رفته بود ماموریت ،من وشما و خاله مهدیه رفتیم تفرش(البته بابا به خاطر تنهایی ما خیلی اصرار داشت بریم)من خیلی نگران بودم که مبادا تو اتوبوس اذیت بشی(برای اولین بار سوار می شدی)و صدای مسافرای دیگه در بیاد.ولی بر عکس تصورم شما خیلی خیلی پسر خوبی بودین ،تمام مسیر رو خوابیدی و فقط یه چند بار بیدار شدی شیر خوردی و دوباره لا لا کردی واقعا که مرسی شیطون بلا.

اونجا که بودیم شما تا تونستی با خاله زهرا و علی الخصوص خاله فاطمه بازی کردین و نذاشتی خاله به درساش برسه.بین همه ،خاله فاطمه رو یه جور دیگه دوست داری. به خاطر اینکه هر کاری که شما می خواین رو براتون انجام می ده تا خنده به روی لبات بیاره.

خلاصه که خیلی خوش گذشت ،در کنار خانواده ام انقدر واسم لذت بخشه که خیلی زود می گذره.بابا 5 شنبه اومد و با هم جمعه عصر برگشتیم تهران .

حالا ماجرای این جعبه ابزار و برات بگم که بهش گیر داده بودی.

شب که رسیدیم قرار بود تی وی تقسیم بندی فوتبال واسه جام جهانی رو نشون بده.ولی نمی دونم چرا همش تصویر قطع و وصل میشد.بابا هم که حسابی کلافه شده بود رفت جعبه ابزارش رو آورد و مشغول بررسی شد،البته شمام همش می خواستی کمک کنی و می رفتی رو پای بابا می شستی.در آخر بابا زمانی متوجه شد مشکل از کجاست که دیگه تقسیم بندی تیم ها تموم شده بود.

تو این عکسایی که برات گذاشتم بابا می خواست جعبه ابزارش رو بذاره سر جاش که شما نمی ذاشتین.این عکسم واسه زمانیه که دستت موند لای دستگیره جعبه که هم داری گریه می کنی هم می خندی .

الهی فدات بشم عزیزم ،خیلی تلاش کردی تا با این نگاهای مهربونت دل منو آب کنی تا من در جعبه رو برات باز کنم ولی موفق نشدی(آخه کلی ابزار خطرناک توش بود منم ترسیدم آسیب ببینی).

آروم جونم نمی دونی وقتی اینجوری بهم نگاه می کنی تو دلم چه طوفانی به پا می کنی .


تاریخ : 17 آذر 1392 - 03:44 | توسط : مامان کیان | بازدید : 2620 | موضوع : وبلاگ | 92 نظر

علایق نفس مامان سری2

سلام نبض زندگیم

این روزا شیطونیات به حد آخر رسیده مخصوصا وقتی بابا میاد از ذوقت نمی دونی چیکار بکنی.بیچاره بابا با اون خستگیش هر کاری می کنه تا شما رو خوشحال بکنه.بله خودت خوب می دونی چی می گم .مامان جون آخه چرا تا بابا میاد با انگشتت به دی وی دی اشاره می کنی بعد دستات رو تو هوا می چرخونی.(یعنی آهنگ بذار من برقصم).پریسا دنیای شکلک ها http://www.sheklakveblag.blogfa.com/الهی دورت بگردم صدای موزیک که پخش میشه اونم از نوع بلندش شما دیگه سر از پا نمشناسی اول با خوشحالی ذوق میکنی وکلی سر سری بعدم دستای کوچولوت رو تو هوا می چرخونی.خلاصه که خیلی از این کارت لذت می بری.

 تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

بالاخره سینه زدن رو یاد گرفتی اونم از نوع دو دستی.اون لحظه که سینه می زنی دوست دارم بخورمت عزیزم.

 

 تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

علاقه زیادی به سی دی مرزبان نامه خاله ستاره (کلیپ بره آوازه خوان )داری انقدر خوشحال میشی که متوجه نمی شی کی غذات تموم میشه.تازه وقتی بهت می گم کیان ببعی چی می گه؟؟با اون صدای خفت بهم می گی :بَ بَ .قربونت برم پسر باهوشم.

اینجام کنترل بدست محو تماشای بره آوازه خوانی

 تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

عاشق خوردن انگشتای پات شدی البته وقتی حواسم بهت نیست شروع به خوردن می کنی .تا بهت می گم کیان این چه کاری پاتو می ندازی و مظلومانه نگام می کنی تا مبادا بهت چیزی بگم.

 تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com ترجیح میدی با وسایل آشپزخونه مخصوصا کفگیر بازی کنی تا اسباب بازیهات.جدیدنم که هر چیزی که گم می شه باید از زیر مبل یا پشت مبل پیداش بکنیم.خلاصه خیلی وروجک شدی به قول دکترت شیطنت از چشمات میباره.پریسا دنیای شکلک ها http://www.sheklakveblag.blogfa.com/

 تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

به خاطر اینکه شما صدمه نبینید دادیم یه میز تلویزیون ساختن که به دیوار نصب بشه ولی انگار اینجوری شما خدایی نکرده امکان آسیب دیدنتون بیشتر شده...

خدایی نکرده یه وقت از ارتفاع نترسی عزیزمsad no emoticon

 

اینجا من از ترس اینکه مبادا خدایی نکرده بیفتی داشتم میمردم ولی شما می خندیدی پریسا دنیای شکلک ها http://www.sheklakveblag.blogfa.com/که مثلا من رو آروم کنی

راستی لی لی حوضک و جوجو پر(کلاغ پر)رو هم یاد گرفتی.،با دستتم به دهنت می زنی و آآآ می گی ،وقتیم برس دستم می گیرم فوری ازم می گیری و مثلا موهامو شونه می کنی.وخیلی خیلی کارای دیگه که الان یادم نمیاد .ایشالا تو پستای بعدیت برات می نویسم.می بوسمت پسر عزیزتر از جانم.

 

چه خوش اتفاقیست با تو بودن

دوستت دارم تا بی نهایت


تاریخ : 11 آذر 1392 - 05:45 | توسط : مامان کیان | بازدید : 3141 | موضوع : وبلاگ | 43 نظر

11 ماهگیت مبارک بهترینم

http://www.sheklakveblag.blogfa.com پريسا دنياي شكلك هاسلام به گل پسر خوش اخلاق مامان و بابا

در اولین روز 11 ماهگیت ما رو کاملا شگفت زده کردی فسقلی .آخه تونستی بدون کمک ما به تنهایی دو سه قدمی راه بری و اشک شوق رو به دیدگان من و بابا مهدی بیاری .خدا جونم خیلی خیلی ازت ممنونم .

دیگه چیزی به تولد نمونده عزیزم.انقدر در کنارت بودن برامون شیرین و لذت بخشه که من وبابا اصلا متوجه گذر زمان نیستیم.می بوسیمت و از خداوند بزرگ بهترینا رو برات می خواهیم.

ماهگیت مبارک http://www.sheklakveblag.blogfa.com پريسا دنياي شكلك ها


تاریخ : 09 آذر 1392 - 07:13 | توسط : مامان کیان | بازدید : 2604 | موضوع : وبلاگ | 27 نظر

علایق نفس مامان سری1

سلام نور چشمانم

یه چند روزیه می خوام بیام برات پست جدید بذارم و از کارای جدیدت بنویسم.ولی چون شما سرما خوردی فرصت نمی کردم.الهی مامان برات بمیره و مریضیت رو نبینه.در عرض 1 ماه این سومین باره که شما مریض می شی .نسبت به قبل هم لاغرتر شدی بهم قول بده دیگه مریض نشی .من وبابا همش غصه شما فرشته مهربون رو می خوریم.

حالا خدا رو شکر امشب یه کم بهتر شدی.ولی خوب تا شب خیلی بهونه گرفتی .آخه بابا مهدی امروز صبح رفت ماموریت .خوبیش اینه که یه روزست و فردا میاد. وقتی بابا میره به من و شما خیلی خیلی سخت میگذره گل زندیگم.مخصوصا شما که عاشق بابا هستی.

اینم یه عکس از پدر و پسر(البته مال دو سه ماه پیشه) که مطمئنا از مهم ترین علایق تو دنیای شماست.قدرش رو خیلی بدون چون از صمیم قلبش دوست داره.

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پريسا دنياي شكلك ها

نون سنگک رو به همه ی نونا ترجیح میدی مخصوصا اگه کنجد و سبزی معطر داشته باشه

کیان:خوب مگه چیه دوست جونیام .چرا تعجب کردین .می خوام همه نونا رو بخورم.

کیان:بهتره تند تند بخورم آخه می ترسم مامانم بیاد و نذاره همش رو بخورم.همش می ترسه تو گلوم گیر کنه واسه همین بهم کوچولو کوچولو نون میدهپریسا دنیای شکلک ها http://www.sheklakveblag.blogfa.com/

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پريسا دنياي شكلك ها

بلال خوردن رو خیلی خیلی دوست داری.البته با عملیات خاص خودت...

http://sheklakveblag.blogfa.com/ پريسا دنياي شكلك ها

یکی دو تا از کارای جدیدت رو بگم :

قربونت برم که خودت بلند میشی می ایستی و در همین حین شروع می کنی دستات رو تو هوا چرخوندن (می رقصی)

سعی می کنی در هر چیزی رو که باز می کنی دوباره ببندی.

الهی دورت بگردم وقتی صدای اذان یا قرآن پخش می شه با دقت گوش می دی بعدشم صدات رو می ندازی تو گلوت (یه حالت مردونه تر بشه)و با صدای بلند یه چیزایی می خونی.

یاد گرفتی که مهر رو پیشونیت بذاری و اون دهن کوچولوت رو تکون بدی .البته موقعی که نمار می خونیم میای رو بروم می شینی و با شیطنت تو چشمامون نگاه می کنی تا بلکه بتونی ما رو به خنده بندازی.وقتی هم می بینی بهت توجه نمی کنیم یا مهر رو بر می داری فرار می کنی یا اینکه شروع می کنی به خوردنش.وروجک خودمی . بقیه اش باشه تو پست بعدی....

تمام زندگیم از آن توست پسر کوچولوی دوست داشتنیم


تاریخ : 06 آذر 1392 - 05:47 | توسط : مامان کیان | بازدید : 1211 | موضوع : وبلاگ | 25 نظرمشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی